Firma Fusion-mc to podmiot, który skupia się zarówno na budowaniu wszelkiego rodzaju budynków gospodarczych jak i dużych oraz mniejszych hal ze stali.

Konstrukcje stalowe to wytrzymałość, odporność na korozję, to szybkość montażu. Nasza firma realizuje zlecenia w bardzo dogodnym dla klienta terminie. Wszelkie realizacje są tworzone według indywidualnych wskazówek, potrzeb oraz wymagań każdego z klientów. Istotnym elementem jest ścisłe określenie warunków eksploatacji dla danego budynku, co też jest uwzględniane przez doradców, projektantów oraz wykonawców określonego budynku.

Wykonujemy konstrukcje stalowe stanowiące obiekty magazynowe, hale produkcyjne, obiekty budowlane, przemysłowe, sakralne jak również i wszelkiego innego przeznaczenia.

Nasze konstrukcje stalowe są dostosowane do charakteru obiektu, do maszyn, urządzeń, które będą się w nich znajdować, będą w nich użytkowane. Poza tym nasze konstrukcje uwzględniają takie elementy jak konstrukcje nośne suwnic czy też innych urządzń oraz maszyn wytwarzających określonej wielkości drgania. Wszelkiego rodzaju realizowane projekty są bardzo dokładnie analizowane przez naszych specjalistów, są korygowane pod kątem zgodności ze wszelkimi normami jakościowymi oraz normami bezpieczeństwa. Konstrukcje stalowe, które są przez nas wznoszone, wykonywane są z najwyższej jakości stali, a tym samym owe konstrukcje są trwałe i tym samym skutecznie pozwalają użytkować daną halę zgodnie z jej przeznaczeniem. Realizujemy projekty bardzo duże jak również i te bardzo małe. Odnośnie cen należy wskazać na indywidualne ich ustalanie z każdym klientem.

Cena jest zależna od wielkości zlecenia, rodzaju materiałów, z których będzie miała być wykonana konstrukcja stalowa jak również od kilku innych czynników. Na pewno ofertę naszą należy zaliczyć do tych bardzo szerokich, kompleksowych, a tym samym jednej z najbardziej atrakcyjnych na naszym polskim rynku. Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty na terenie całego naszego kraju, w dużych i mniejszych miejscowościach.