Cennik nagrobków z granitu i marmuru

0 Comments

Wiele osób interesuje się nagrobkami, ale wiele z nich odstraszają wysokie ceny. Dowiadujemy się, że znajomi płacili dziesięć tysięcy za nagrobek i zastanawiamy się skąd można wziąć tyle pieniędzy i czy to w ogóle ma sens?

My nie musimy tak robić, bo w zakładzie kamieniarskim oferta jest tak przygotowana żeby każdy mógł z niej wynieść tak dużo jak tylko może. To oznacza, że będzie można znaleźć nagrobki na każdą kieszeń. Przykładem będzie tutaj nagrobek z jasnego granitu z jednym napisem, a do tego mamy wliczony fundament oraz montaż. Ile kosztuje taki nagrobek? Jedyne 2800 złotych, a zatem naprawdę jest to cena minimalna, a przecież nagrobek jak to nagrobek będzie stał na cmentarzu i będzie spełniał swoją funkcje. Tutaj nie ma znaczenia czy kosztował tak mało czy kilka razy więcej. Jeśli chcemy mieć ciemny granit to cena będzie dwa razy wyższa, ale i tak nie jest tak wysoka jak w innych zakładach kamieniarskich, co powinno nas ucieszyć. Trzeba zamówić wycenę, trzeba zastanowić się jak ma nagrobek wyglądać i wtedy przekonamy się czy to jest coś odpowiedniego dla nas.

Przeglądamy ofertę

Oferta jest bardzo duża, bo mamy katalog, w którym widzimy nagrobki, które zakład kamieniarski wykonał. Wtedy wiemy, co nam się podoba i właśnie ten sam motyw można zamówić. Im więcej mamy dodatków tym więcej będzie kosztował nagrobek, dlatego warto zapytać o cenę końcową żeby nie było później niespodzianek. Na pewno do nagrobka koniecznie trzeba dokupić wazon, bo dzięki temu będzie gdzie wkładać wikary. Wazon jest przymocowany i bardzo cieczki, dlatego największy wiatr nie jest wstanie do zdmuchnąć i zniszczyć. Nagrobki różnych typów znajdziemy w Zakłodzie kamieniarskim na stronie internetowej https://krakgranit.pl/nagrobki-cennik/. Dowiemy się wszystkiego o cenach i nie będziemy już się zastanawiać ile to może kosztować. Tutaj mamy bardzo dokładnie wszystko opisane. Nie ma tutaj tajemnic i wiemy, za co płacimy. Korzystając z usług takich profesjonalistów od nagrobków będziemy bardzo zadowoleni.