Paletokontener to materiałów niebezpiecznych

Fusion Marek Ciepiela  > Nieruchomości >  Paletokontener to materiałów niebezpiecznych
0 Comments

Niebezpiecznych materiałów nie przechowujemy w zwykłych beczkach czy pojemnikach. W tym przypadku trzeba będzie wybrać pojemnik Mauzer, który został przystosowany do tego trudnego zadania.

Taki pojemnik Mauzer 1000 litrów sprzedaje się bardzo dobrze i nie ma się, co dziwić skoro spełnia oczekiwania osób, które mają do składowania takie materiały, które są uważane za niebezpieczne. Wybierając pojemnik trzeba będzie sprawdzać czy posiada atest UN dla substancji w II i III grupie pakowania. Cały zbiornik jest wykonany z trwałego polietylenu, dlatego poradzi sobie nawet z bardzo niebezpiecznymi materiałami, które mają się wewnątrz znaleźć. Firma Promag oferuje nam tego typu pojemniki, dlatego warto ich ofertą się zainteresować.

Wyposażenie standardowego pojemnika

Pojemnik ustawiony jest na palecie. Może to być paleta plastikowa lub tak zwane kombi, czyli połączenie stali i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Koszt stalowy, w którym znajduje się pojemnik jest ocynkowany, co oznacza, że będzie odporny na warunki atmosferyczne. Można dzięki temu pojemnik trzymać na zewnątrz i nie martwić się o korozję. W takim zbiorek znajduje się również zaworów spustowy 50NW z odpowietrzeniem. Dzięki temu można w łatwy sposób wylewać to, co znajduje się w zbiorniku. Nie trzeba korzystać z górnego korka tylko z zaworu spustowego. Znajduje się również wlew 150 NW. Znajdziemy w zestawie również szyld na etykiety. Temperatura użytkowania takiego zbiornika wynosi od -20 stopni do +40 stopni Celsjusza. W sklepie można zamówić dodatkowe wyposażenie do takiego zbiornika. Masa samego zbiornika to sześćdziesiąt jeden kilogramów. Osoby, które potrzebują zbiornika do przechowywania substancji niebezpiecznych mogą ofertę znaleźć na stronie sklepu mauzer 1000L Promag. Mamy tutaj dokładny opis oraz podane są wszystkie parametry, a w tym wymiary. Zapoznając się z ofertą od razu będziemy wiedzieć czy jest dopasowana do wszystkich naszych potrzeb.