Inteligentne pomysły, aby Twoje cele podróży stały się rzeczywistością

Fusion Marek Ciepiela  > Blog, Turystyka >  Inteligentne pomysły, aby Twoje cele podróży stały się rzeczywistością
0 Comments

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiedzić świat i zobaczyć nowe miejsca, czy po prostu udać się do domu teściów bez poważniejszych katastrof po drodze, wskazówki w tym artykule pomogą ci dostać się z punktu A do punktu B bez jakiejkolwiek czkawki i dobra zabawa.

Podróżując z psem, pamiętaj, że większość artykułów dla zwierząt jest lepiej kupowanych w miejscu docelowym. Na przykład, jeśli Twój pies jest na specjalnej diecie, kupienie torby z karmą dla psów po przyjeździe jest łatwiejsze niż próba transportu. Misy i inne materiały są w ten sam sposób.

Jeśli wiesz, że musisz latać, zrób sobie przysługę i załóż buty wymagające minimalnego wysiłku, aby wystartować. Nie wybieraj tego dnia, aby nosić zakrętki z wąskimi sznurowadłami. Kobiety mogą nosić drewniaki lub slipy; mężczyźni powinni wybierać styl casualowy, który można łatwo włożyć i zdjąć jedną ręką.

Jeśli podróżujesz z dziećmi, każ im zabrać ze sobą zabawki i gry. Kiedy dzieci się nudzą, nie tylko będą zawracać ci głowę ciągłymi pytaniami o to, kiedy dotrzesz do wybranej lokalizacji, ale także znajdziesz więcej przystanków na przerwy w łazience i fast-food, ponieważ starają się znaleźć sposób na zabawę .

Po przybyciu do hotelu, sprawdź lokalne broszury. Wiele broszur oferuje zabawne i niedrogie zajęcia w okolicy. Niektóre ulotki podróżne oferują nawet kupony dla więcej niż jednej osoby i mają małe mapy, które poprowadzą Cię we właściwym kierunku. Lokalne broszury mogą być świetnym sposobem na poznanie nowego obszaru.

Bądź na poszukiwania przydatnych udogodnień, gdy musisz spędzić czas na lotnisku. Podczas gdy wszystkie nowoczesne lotniska mają sklepy i restauracje, wiele z nich oferuje również bezpłatne usługi, dzięki którym podróż stanie się bardziej odprężająca. Zapoznaj się z tymi możliwościami, na wypadek gdybyś ponownie znalazł się na lotnisku. Jeśli jesteś osobą prowadzącą rejestrację, rozważ zanotowanie kilku notatek.

Zachowaj swoją wizytówkę lub niektóre informacje umożliwiające identyfikację z hotelu podczas wyjazdu. Jeśli chodzisz po ulicach i gubisz się, będziesz mieć tę wizytówkę, aby pokazać ludziom, którzy nie rozumieją Twojego języka. Jest dobre dla każdego, kto naprawdę nie umie mówić w tym języku.

Zastanów się nad lotem na wakacje, jeśli szukasz tańszej taryfy. Wiele osób nie chce sobie radzić z kłopotami z pobytu na lotnisku w czasie wakacji, więc loty są zazwyczaj znacznie tańsze. Jeśli planujesz lot wcześnie rano, nie przegapisz żadnego z świątecznych uroczystości.

Oznacz wszystko za pomocą swoich informacji. Jeśli masz ładowarki, listwy zasilające, klucze lub inne drobiazgi, które często się gubią, umieść na nich swoje dane kontaktowe. Łatwym sposobem na zrobienie tego jest wyrobienie znacznika z taśmy maskującej i napisanie na nim swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Lub możesz użyć Sharpie.

Jeśli podróżujesz drogą z dziećmi, weź ze sobą plik cookie lub dwa. Mogą używać tych arkuszy jako płaskiej powierzchni do kolorowania lub grania w karty. Możesz także zabrać ze sobą magnesy.

Przenoś ze sobą mini notebook, gdziekolwiek jesteś. O wiele łatwiej jest napisać nazwę miejsca docelowego i ktoś cię rozumie, niż wykonywać szalone gesty, próbując powiedzieć trudne imię miasta. Noś notatnik i napisz go, kiedy uznasz to za konieczne. Będziesz znacznie lepiej zrozumiany.

Podczas podróży za granicę nie bój się korzystać z telefonu komórkowego, jeśli potrzebujesz krótkiego połączenia z domem. Możesz zostać obciążony wysoką opłatą, ale możesz uniknąć stresu związanego z próbą użycia karty telefonicznej. Jeśli chcesz wykonać kilka połączeń, rozważ skorzystanie z usługi telefonicznej działającej w Internecie.

Jeśli poświęcisz czas na przygotowanie się do następnej podróży, możesz zaoszczędzić sobie wielu kłopotów i bólów głowy, do których możesz być przyzwyczajony. Prawidłowe wykorzystanie tych wskazówek i sugestii pozwoli Ci cieszyć się cudownym podróżowaniem, nie myśląc o tym, czy opuściłeś piec.