Na jakie gadżety reklamowe warto się zdecydować?

Fusion Marek Ciepiela  > Biznes >  Na jakie gadżety reklamowe warto się zdecydować?
0 Comments

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, jakie formy promowania produktów, usług czy własnej marki najlepiej trafiają do odbiorców, czyli potencjalnych klientów.

Okazuje się, że konsumenci najlepiej reagują na otrzymywane w ranach upominku gadżety reklamowe, które mogą mieć różnorodną formę. To od nas zależy, jaką wybierzemy formę promowania naszej firmy czy usług, a mogą być to upominki o charakterze biurowym, breloczki, słodycze czy koszulki.

Na jakie gadżety reklamowe warto się zdecydować?

Długopisy reklamowe to popularna forma marketingowa dla wielu różnych firm

Jedną z najbardziej powszechnych form promowania przedsiębiorstw jest rozdawanie klientom oraz pracownikom długopisów reklamowych. Długopisy mogą być produkowane przez różnego rodzaju firmy z różnych materiałów i w wielu kolorach, można na nich wydrukować w łatwy sposób logo czy hasło naszej firmy. Nie muszą być to produkty najtańsze, ale mogą posiadać oryginalny design, zostać wyprodukowane z wysoko gatunkowej stali, czy też plastiku, mogą być jednorazowe lub z wymiennymi wkładami. Z pewnością długopis jest to przedmiot praktyczny, którego codziennie używamy, a klient za każdym razem gdy po niego sięgnie, zobaczy wydrukowane logo naszej firmy i łatwiej je zapamięta.

Tego typu gadżety do rozdawania w formie upominku można wygodnie zamówić online, a tego typu artykuły promocyjne znajdziemy w wielu różnych firmach. Na długopisach reklamowych firma wykonuje grawer, jak również można na nich umieszczać loga firm tamponadrukiem czy też sitodrukiem. Tego rodzaju firmy dostarczają kompleksowe usługi od zaprojektowania loga danej firmy w konkretnych kolorach, poprzez realizację zamówienia, aż do wysłania długopisów czy innych gadżetów promocyjnych dla klienta w określonym terminie. Możliwe jest także wykonywanie nadruków na markowych piórach czy długopisach, które można sprezentować kontrahentom czy pracownikom.

Możemy zakupić tańsze długopisy reklamowe wykonane z plastiku jako darmowe upominki dla klientów, jak również droższe metalowe z nadrukami, oraz metalowych grawerowanych, które są najdroższe ale zarazem najlepiej się prezentują.