Nieinwazyjne zabiegi odmładzające

Fusion Marek Ciepiela  > Blog >  Nieinwazyjne zabiegi odmładzające
0 Comments

Niektóre urządzenia do czyszczenia twarzy są przeznaczone do codziennego użytku.

Inne są wykorzystywane do pozbycia się poważniejszych problemów na twarzy lub ciele i wymagają okresowego stosowania. Z reguły zabiegi odmładzające mogą być stosowane razem z serum, kwasami, koktajlami witaminowymi i innymi produktami, które mają wnikać w głębokie warstwy skóry i stymulować jej odnowę. W większości przypadków takie urządzenia są wielofunkcyjne i szeroko stosowane w gabinetach kosmetycznych.

Nieinwazyjne zabiegi odmładzające

Zabiegi odmładzające i upiększające oferuje salon kosmetyczny BIO CLINIC

Zabieg mikrodermabrazji jest sposobem zapobiegającym starzeniu się, przyspiesza regenerację komórek, poprawia ukrwienie, nawilża skórę, aby wyglądała na jędrną i elastyczną. Co więcej, dzisiejsze wielofunkcyjne maszyny do mikrodermabrazji oferują różnorodne zabiegi, jak mikrodermabrazja hydro, igłowa, bezigłowa, czy diamentowa. Jest to rodzaj peelingu skóry z wysoce skutecznym roztworem chemicznym, istnieje opcja na idealne nawilżenie skóry, drenaż próżniowy, a nawet wysoce zalecaną infuzję tlenową która zatrzymuje wilgoć i pomaga zachować skórę nawilżoną.

Tego typu zabieg nie prowadzi do linii rozgraniczającej skórę leczoną i nieleczoną, jak to zwykle ma miejsce w przypadku innych zabiegów resurfacingu z użyciem lasera. Mikrodermabrazja i mezoterapia może zawierać produkty, takie jak kwas salicylowy, które mogą powodować silną reakcję alergiczną i przebarwienia, dlatego roztwór dobiera kosmetyczka do potrzeb skóry pacjenta. Twarz będzie wyglądała i wydawała się nieco czerwona, ale kosmetolog może nałożyć podkład mineralny na jej pokrycie na wypadek konieczności powrotu do pracy bezpośrednio po zabiegu. Zaczerwienienie zwykle ustępuje w ciągu 48 godzin.

Jeśli chcesz odmłodzić swoją skórę, ujędrnić ciało lub wykonać makijaż permanentny, odwiedź salon kosmetyczny BIO CLINIC. Chociaż wypełniacze są bardzo wszechstronnym i bezpiecznym sposobem na uzyskanie pełniejszych ust czy gładkiej skóry twarzy, nie są one odpowiednim zabiegiem kosmetycznym dla każdego. Jeśli planujesz tego typu zabieg, ważne jest, aby wcześniej omówić wszelkie wątpliwości z lekarzem lub kosmetologiem. Dodatkowo zastrzyki z botoksu czy kwasu hialuronowego musi wykonywać doświadczony lekarz medycyny estetycznej.