Ocieplamy poddasze pianką

0 Comments

Izolacja poddasza jest równie ważna jak nasze nakrycie głowy.

To, dlatego trzeba wiedzieć jak si tym zająć żeby można było uzyskać najlepsze efekty. wełna? Można ją zastosować, ale wełna na skośnych ścianach bardzo często się zaczyna zsuwać po folii, co oznacza, że w pewnym momencie nic poza folią nie zostanie. Cała wełna będzie na samym dole i nie będzie spełniała swojej funkcji. Wełna, jeśli dostanie się tam wilgoć nie nadaje się do użytku. Nigdy nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że tam wilgoć się nie przedostanie, dlatego trzeba będzie znaleźć inne o wiele bardziej praktyczne rozwiązanie. Tym rozwiązaniem jest pianka PUR. Jest bardzo ciepła i łatwa do aplikowania. Firma przyjedzie do nas ze sprzętem i zrobią natrysk pianką. To rozwiązanie jest coraz modniejsze i co ważne coraz tańsze, dlatego jeśli zamierzamy ocieplać poddasze to trzeba będzie przeliczyć sobie wszystkie koszty.

Firma podaje ceny za metr kwadratowy i określną grubość pianki, dlatego trzeba będzie to sprawdzić. wełna jest bardzo droga, a tym bardziej taka, która będzie w stanie parametrami zbliżyć się do pianki poliuretanowej.

To, dlatego lepiej stawiać na praktyczniejsze i bardziej funkcjonalne ocieplenie naszego poddasza, a będziemy o wiele bardziej zadowoleni. Nic tańszego i solidniejszego wykonanego jak pianka nie znajdziemy.
Poddasze nie tylko na zimę ma być dobrze wyizolowanej. Latem będzie tam tak gorąco, że nie da się wytrzymać. Nawet, jeśli to tylko strych gdzie suszymy ubrania to wchodzenie tam będzie w i upalne dni niebezpieczne. Nie można sobie na to pozwolić, dlatego trzeba użyć ocieplenia, które jest bardzo skuteczne. Jeśli wybierzemy w pełni profesjonalne ocieplenie poddasza pianką to będziemy zadowoleni. Te osoby, które zdecydowały się na piankę poliuretanową nie widzą w niej żadnych wad, a same zalety. To, dlatego trzeba szukać firmy, która jest w stanie nam to wszystko przygotować. Przy takim ocieplania pianką najważniejszy jest profesjonalizm, dlatego firma musi wiedzieć jak należy to wszystko zrobić.