Poszukaj inspiracji online jeśli nie wiesz co kupić na pierwsze urodziny dziecka

0 Comments

Robienie zakupów dla rocznego malucha może być trudne, a wybranie prezentu dla tak małego dziecka to dla niektórych osób problem.

Dziecko, które kończy rok, przestaje być niemowlęciem, ale wiele osób zastanawia się, czy mały jubilat ma już jakieś preferencje co do zabawek czy przedmiotów, którymi się otacza. Odpowiedni prezent dla rocznego dziecka pobudza zmysły i pomaga rozwinąć nowe umiejętności. Pomyśl o jasnych kolorach, ciekawych teksturach lub żywych dźwiękach, jakie mogą emitować zabawki, aby zainteresować dziecko. Możesz również zdecydować się na ładne ubranka, mogą być one spersonalizowane imieniem malucha lub śmiesznym hasłem. Od pierwszego roku życia maluchy uwielbiają przytulanie się do swoich pluszowych zabawek. Poszukaj inspiracji online jeśli nie wiesz co kupić na pierwsze urodziny dziecka

Dla chłopca możesz wybrać kocyk ze zwierzakiem lub maskotkę, a dla dziewczynki miękką lalkę, którą będzie mogła przebierać i wozić w wózku.

Zwróć uwagę, czy przytulankę można prać w pralce. Popularnym prezentem dla małych dzieci jest również sortownik kształtów, który uczy kształtów, kolorów i wielkości, jednocześnie rozwijając zdolności motoryczne, rozwiązywania problemów oraz wskazuje przyczynę i skutek. Taka interaktywna zabawka odtwarza piosenki, rymowanki, dźwięki i emituje światła. Chodzik może pomóc Twojemu nowemu dziecku nauczyć się samodzielnego chodzenia i jest wspaniały do ćwiczenia siły i postawy, tak samo jak zabawki do ciągnięcia czy popychania, dlatego warto kupić je jako prezenty dla dzieci do 1 roku, które zaczynają naukę chodzenia. Chodzik służy również jako zabawka edukacyjna, która łączy zabawę i gry z nauką chodzenia i zapewni maluchowi godziny ćwiczeń i rozrywki. Mały chłopiec z pewnością ucieszy się z pierwszego zestawu bezpiecznych i miękkich narzędzi, które wydają realistyczne dźwięki, dzięki czemu maluchy mogą mieć interaktywną i edukacyjną zabawę w udawanie. Dzieci nie są za małe, aby cieszyć się z muzyki, a bezpieczne i proste instrumenty zapewnią im godziny świetnej zabawy.