W jakich miejscach sprawdzą się nowoczesne szafki szkolne?

0 Comments

Coraz więcej szkół decyduje się zrezygnować z tradycyjnych szatni na rzecz szafek skrytkowych, w których każdy uczeń może bezpiecznie przechowywać ubranie wierzchnie, a także podręczniki i akcesoria szkolne. Jednak popularne szafy szkolne znajdują zastosowanie nie tylko w placówkach oświaty. Duże zakłady pracy, biura, kluby sportowe – wszystkie te miejsca mogą wykorzystać możliwości oferowane przez funkcjonalne szafki skrytkowe.

Szafki szkolne to meble modułowe

Pod nazwą mebli modułowych kryją się meble, które mogą zostać w dowolny sposób zmodyfikowane oraz skonfigurowane pod kątem pomieszczeń, w których są umieszczone. Szafki szkolne składają się z segmentów. Każdy segment posiada kilka lub kilkanaście skrytek zamykanych na kluczyk. Układ może być w dowolny sposób modyfikowany w zależności od tego, jak duże mają być skrytki. Doskonałym przykładem są tutaj paczkomaty. Jeśli przyjrzysz się uważnie ich budowie, zauważysz, że korzystają one nawet z kilku rodzajów skrytek różniących się od siebie wysokością oraz szerokością.

Główną zaletą mebli modułowych jest zatem możliwość swobodnego dostosowania ich budowy do swoich potrzeb. Tylko od nas zależy, jak wysokie będą szafki skrytkowe oraz jaka będzie ich pojemność.

Solidna budowa oraz zabezpieczenie zawartości

Szafki szkolne są produkowane z solidnego, odpornego na korozję metalu. Każda skrytka jest wyposażona w zamek. Większość mebli stawia oczywiście na tradycyjne zamknięcie na kluczyk, ale w przypadku nowoczesnych szafek szkolnych spotkamy się także z zamkiem szyfrowym. Co ważne, ich właściciel jest wyposażony w klucz administratorski, który umożliwia otworzenie wszystkich szafek. Jest to przydatne np. w sytuacji, gdy jeden z użytkowników zgubi swój kluczyk. Szafki skrytkowe mogą być pomalowane na jeden z kolorów dostępnych w palecie RAL.

W jakich miejscach sprawdzą się szafki skrytkowe?

Nie tylko szkoły korzystają z funkcjonalnych mebli modułowych ze skrytkami. To także nieodzowny element wyposażenia basenu, siłowni oraz innych ośrodków rekreacyjnych. Szafki skrytkowe znajdziemy także w zakładach pracy oraz biurach. Meble te sprawdzą się w każdym miejscu, w którym użytkownicy powinni dysponować kawałkiem prywatnej i dobrze zabezpieczonej przestrzeni. Szafki szkolne są wykorzystywane także do przechowywania środków czystości oraz przyborów do sprzątania.

W jaki sposób pozyskać szafki szkolne?

Jest to specjalistyczna grupa mebli, których nie znajdziemy w tradycyjnych sklepach stacjonarnych. Zawsze możemy jednak skorzystać z dobrodziejstw Internetu. Solidne i trwałe https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-szkolne-szafki-szkolne/  możemy zamówić ze sklepu online, gwarantując sobie szerszy wybór, możliwość modyfikowania zamówionych mebli, atrakcyjniejszą cenę, a także wygodną dostawę. W bogatym asortymencie mebli metalowych znajdziemy również: szafki na dokumenty, meble warsztatowe, kartoteki, witryny sklepowe czy regały magazynowe.