Zalety montażu moskitier na drzwiach i oknach

Fusion Marek Ciepiela  > Blog >  Zalety montażu moskitier na drzwiach i oknach
0 Comments

Kiedy myślisz o stworzeniu przyjaznego środowiska w swoim domu, dokuczliwe owady, pyłki i zanieczyszczenia mogą być jednym z twoich największych zmartwień.

Zwłaszcza w porze wiosennej i letniej można spotkać się z nagłym wzrostem liczby, komarów, much i innych owadów, które mogą dostać się do pomieszczeń mieszkalnych przez drzwi i okna. Nie musisz jednak rezygnować z otwierania okien, aby wpuścić świeże powietrze tylko dlatego, że nie chcesz mieć w domu owadów, rozwiązaniem mogą być niedrogie i bardzo praktyczne moskitiery na okna i drzwi.

Zalety montażu moskitier na drzwiach i oknach

Moskitiery blokują owadom i insektom dostęp do wnętrza budynku

Moskitiery to świetne rozwiązanie, które zapobiegnie przedostawaniu się do wnętrza domu, biura czy mieszkania dokuczliwych owadów i zanieczyszczeń. Nie tylko blokują dostęp wszelkim niechcianym insektom, ale także dają ci swobodę otwierania okien i drzwi balkonowych czy tarasowych, kiedy tylko tego potrzebujesz. Obecnie moskitiery do okien oraz drzwi są dostępne w dość dużej różnorodności kolorów, modeli i rozmiarów, że można je bezproblemowo dopasować do wyglądu domu.

Moskitiery pasują do okien drewnianych, aluminiowych, PCV i w zasadzie do każdego rodzaju stolarki okiennej i drzwiowej dostępnej na rynku. Dostępne są również moskitiery do okien dachowych, co pozwoli kompleksowo chronić wszystkie pomieszczenia w nieruchomości przed owadami. W sprzedaży znajdziesz moskitiery ramkowe, przesuwane, rolowane, otwierane czy plisowane, wiele modeli i różne wersje kolorystyczne pozwolą dobrać moskitiery do każdego okna i drzwi.

Moskitiery można montować zarówno do futryn zewnętrznych, jak i do fasady budynku. Jeśli chcesz mieć latem otwarte okna i drzwi, ale nie chcesz, aby do wnętrza wpadały owady, takie jak muchy, osy czy komary, odpowiednim zabezpieczeniem będą moskitiery grodzisk mazowiecki to miasto, gdzie możesz zamówić tego typu produkty na wymiar w korzystnej cenie. Moskitiera pozwala na swobodny przepływ powietrza, ale blokuje pyłki, zanieczyszczenia i dokuczliwe owady.