GDY W EVENTOWYM NAMIOCIE WIEJE CHŁODEM

0 Comments

Jesienią, a nawet i zimą zdarza się, że event lub jakaś jego część organizowana jest na świeżym powietrzu, w sporych rozmiarów namiocie. Jak poradzić sobie z tym organizacyjnie i co zrobić, aby goście nie szukali gorączkowo kurtek oraz płaszczy? Możesz zadbać nie tylko o odpowiednią temperaturę, ale i o ich samopoczucie, sięgając po promiennik.

NAPRAWDĘ JEST JESIEŃ?

Z pewnością goście, którzy wezmą udział w evencie, organizowanym w namiocie, pod chmurką, mogą z początku nieco sceptycznie podejść do całego wydarzenia. Może zdarzyć się nawet tak, że do wnętrza namiotu przyjdą w kurtkach, szukając wzrokiem parasoli grzewczych. Tymczasem, nie musisz marnować przestrzeni, ani zaburzać niczyjego komfortu. Wystarczy, że w namiocie zainstalujesz promiennik ciepła, a właściwie taką liczbę urządzeń, która najlepiej sprawdzi się przy danej powierzchni.

Promiennik podczerwieni nie wytwarza zapachu. Jest bezwonny. Do tego posiada niewielkie rozmiary. W związku z tym goście zaczną zastanawiać się, czy organizator zadbał o jakieś ogrzewanie, czy może mamy taki ciepły, jesienny wieczór? Jedno jest pewne – szybko odłożą kurtki oraz płaszcze i będą dobrze się bawić, nie martwiąc się o aurę.

NIE RZUCA SIĘ W OCZY I NIE PRZESZKADZA

Jak już wspomnieliśmy promiennik nie należy do dużych urządzeń. Przytwierdzony do ściany namiotu, nie zajmuje wiele miejsca i tak naprawdę, nie rzuca się w oczy. Goście imprezy, którą organizujesz, nie będą musieli bać się, że na niego wpadną lub, że dojdzie do pożaru. Tego typu urządzenie może być wykorzystywane na eventach firmowych, prezentacjach, konferencjach, festiwalach, imprezach urodzinowych czy weselach.

SIĘGAJ PO NAJLEPSZE URZĄDZENIA

Na rynku dostępne są różne typy promienników. Warto sięgać po te, które są najlepsze. Gwarantują one nie tylko niezawodność, ale i długi czas działania, bez konieczności ingerencji. W branży prym wiodą promienniki TERM2000. Możesz znaleźć je na stronie internetowej irsystem.pl. Czekają tam na Ciebie również fachowcy, którzy podpowiedzą jak wybrać i korzystać z tego typu urządzeń.