Rolety w oknach to praktyczne rozwiązanie

0 Comments

Rolety dzień-noc składają się z naprzemiennymi materiałami zaciemniającymi pomieszczenie i filtrującymi światło, oferując idealne połączenie prywatności i kontroli światła.

Dzięki różnym poziomom przezroczystości materiały takich rolet okiennych dają ciekawe wrażenie faktury, oraz że między listwami występują puste luki.

Rolety w oknach to praktyczne rozwiązanie

Trwałe i estetyczne rolety do okien dostępne na wymiar

Wysoki styl i skuteczność oraz elegancki wygląd rolet w oknach może być wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu czy biurze. Sprawdzają się równie dobrze w gabinecie, gdzie potrzebny jest spokój i naturalne światło, aby skupić się na pracy, a także w sypialniach i salonach, w których potrzebujemy czasami większej osłony przed światłem. Nie ma wątpliwości, że przy wszystkich zaletach i opcjach dostępnych na wymiar rolety będą idealnym wyborem jako osłona okienna do twojego domu czy biura i dodadzą funkcjonalnej i estetycznej wartości do przestrzeni w każdym pomieszczeniu.

Istnieją różne opcje podnoszenia, które są dostępne dla rolet okiennych. Możesz wybierać spośród przewodowego, ciągłego łańcucha pętlowego, bezprzewodowego i zmotoryzowanego sterowania dla rolet. Chociaż sterowanie bezprzewodowe i zmotoryzowane jest zalecane ze względu na ich funkcje bezpieczeństwa i wygodę, zwiększają one również koszty zakupu i montażu. Z tego powodu lepiej jest trzymać się systemów podnoszenia łańcuszkowego lub sznurkowego z ciągłą pętlą, aby zmieścić się w określonym. Ponieważ rolety są proste i gładkie, możesz dodać falbany i listwy gzymsowe, aby dodać więcej dekoracji do pomieszczenia. Firanki pomagają zintegrować pomieszczenie w harmonijną całość i sprawią, że okna staną się centralnym punktem pomieszczenia, jednak w połączeniu z roletami nie musisz dodatkowo zawieszać zasłon.

Wiele sklepów oferuje rolety do okien – profi-styl.pl to sklep online producenta, który posiada w ofercie wiele modeli takich praktycznych i trwałych rozwiązań do osłonięcia okien w pomieszczeniach. Możemy również zamówić rolety na wymiar do niestandardowych okien.