Doskonałe wskazówki, aby jak najlepiej wykorzystać iPada

0 Comments

iPad zawładnął światem rozrywki i jest wiele powodów, dla których.

Być może nie do końca dowiedziałeś się, jak te powody odnoszą się do twojego życia. Dlatego musisz czytać dalej, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób możesz używać iPada, aby pomóc Ci nacisnąć łatwy przycisk w życiu.Jeśli iPad przechowuje poufne dane, można włączyć funkcję, która umożliwia wymazanie wszystkich tych danych z urządzenia. Jest to wyzwalane tylko wtedy, gdy osoba błędnie wprowadzi hasło 10 razy. Aby to skonfigurować, przejdź do Ustawień. Zajrzyj do sekcji Ogólne dla blokady kodu dostępu. Następnie przejdź do Wymaż dane.Śledź łączne środki wydane na zakup aplikacji na iPada. Kiedy posiadasz iPada, niezwykle łatwo jest zarobić duży rachunek iTunes, ponieważ iTunes przechowuje dane Twojej karty kredytowej, a kupowanie aplikacji wymaga tylko kilku kliknięć. Dlatego ważne jest, aby śledzić, ile wydajesz.Dowiedz się, które aplikacje działają na Twoim iPadzie. Wiele aplikacji na tablecie może działać dalej, gdy pracujesz nad innymi rzeczami. Jeśli nie jesteś pewien, co zostawiłeś otwarte, naciśnij dwukrotnie przycisk home. Dolny pasek wyświetla aktualnie aktywne aplikacje i kilka krótkich informacji. Przesuń w dół, aby usunąć pasek z pola widzenia, gdy skończysz.Jeśli przejdziesz do Ustawień i Powiadomień, możesz wybrać aplikacje, dla których chcesz wyświetlać wyskakujące alerty, aplikacje, dla których chcesz otrzymywać powiadomienia u góry ekranu oraz aplikacje, które mają pojawiać się w Centrum powiadomień. Dzięki temu możesz zapobiec blokowaniu powiadomień przez hałaśliwe aplikacje. Doskonałe wskazówki, aby jak najlepiej wykorzystać iPada

Gwarantuje to również, że zauważysz ważne aplikacje.Jedną z największych zalet iPada jest to, że pozwala szybko sprawdzić pocztę e-mail.

Jeśli otrzymujesz dużą liczbę e-maili w ciągu dnia, może to w rzeczywistości wyczerpywać baterię. Urządzenie jest skonfigurowane do częstego i automatycznego sprawdzania nowych wiadomości. Zamiast ustawiać powiadamianie o nowych wiadomościach co kilka minut, przejdź do ustawień Poczta, Kontakty i Kalendarze, aby dostosować częstotliwość sprawdzania poczty.Czy masz Apple TV? Powinieneś być w stanie przesyłać strumieniowo niektóre treści przechowywane na iPadzie do tego telewizora. Otwórz zawartość na iPadzie, gdy jesteś obok Apple TV i poczekaj, aż pojawi się ikona Airplay. Jeśli go dotkniesz, zawartość zostanie wysłana do telewizora.Kontroluj, jakie powiadomienia widzisz. Masz dość każdej aplikacji, która przeszkadza Ci w powiadomieniach, przez co przegapiasz ważne? Przejdź do sekcji Powiadomienia w menu Ustawienia. Tutaj możesz określić, które aplikacje mogą wysyłać Ci wyskakujące powiadomienia, a które nie. Może to powstrzymać hałaśliwe aplikacje i ułatwić przeglądanie ważnych wiadomości.Włącz iCloud firmy Apple, gdy tylko otrzymasz iPada. iCloud działa jako ważna kopia zapasowa najważniejszych dokumentów, zdjęć, muzyki i nie tylko. Piękno tego polega na tym, że po prostu działa. Nie ma potrzeby ręcznego zmuszania go do tworzenia kopii zapasowych przedmiotów; robi to za kulisami.Być może nie wiedziałeś zbyt wiele z tych informacji przed przeczytaniem artykułu. Dlatego musisz ciągle odkrywać, w jaki sposób Twój iPad może dla Ciebie pracować. Wystarczy odpowiednia wiedza. Mam nadzieję, że skorzystałeś z tej porady, więc czas zacząć.