Fantastyczne sposoby na uniknięcie sytuacji, w której klienci klikają „Usuń” dzięki marketingowi mobilnemu

0 Comments

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu mobilnego, ale Twój czas jest cenny i może być Ci trudno go poświęcić na czytanie różnych tematów.

Skorzystaj z tego artykułu, aby szybko i przejrzyście zapoznać się z poradami i wskazówkami dotyczącymi tego tematu oraz tego, jak wykorzystać go w swojej firmie.Ułatw swoim klientom udostępnianie Twojego mobilnego przekazu marketingowego. Opcje takie jak rabaty oparte na poleceniach lub sugestiach przekazania specjalnej oferty znajomemu mogą prowadzić do zwiększonej reklamy szeptanej. Wielu konsumentów szuka rekomendacji u znajomych i rodziny, więc ułatwienie udostępniania wiadomości mobilnych może znacznie zwiększyć bazę klientów.Upewnij się, że Twoje reklamy mobilne są kompatybilne ze wszystkimi platformami, urządzeniami komórkowymi i nie tylko. Twoja firma musi być dostępna dla jak największej liczby użytkowników mobilnych. Zapewniając kompatybilność na wszystkich platformach, maksymalizujesz swoją ekspozycję i zdolność swojej firmy do dotarcia do większej liczby klientów za pośrednictwem urządzeń, z których korzystają najczęściej.Zważ swoją konkurencję. Poproś członka rodziny lub przyjaciela, aby zarejestrował się w mobilnej subskrypcji konkurencji. Dzięki temu uzyskasz wgląd w to, jak działa ich program, i dowiesz się, co możesz zrobić, aby je przewyższyć. Zrobienie tego przed faktycznym rozpoczęciem kampanii da ci silną przewagę.Zapewnij lepszą wartość swoim klientom mobilnym, tworząc dla nich dedykowaną opcję bazy danych opt-in. Pozwoli to zapewnić klientom znacznie lepszą wartość i wspaniałe wrażenia, jednocześnie dając znacznie większy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron.Reklamy mobilne wymagają silniejszego wezwania do działania niż zwykłe reklamy, więc upewnij się, że jesteś biegły w dostarczaniu tego typu materiałów. Kilkanaście wykrzykników i kilka słów, takich jak „musi” i „teraz” nie wystarczy. Fantastyczne sposoby na uniknięcie sytuacji, w której klienci klikają „Usuń” dzięki marketingowi mobilnemu

Musisz wymyślić sformułowanie, które przekona ludzi tylko w krótkim lub dwóch zdaniach.Używaj poprawnej gramatyki, mimo że większość mobilnego świata nie skupia się na tym.

Używanie skrótów i mowy w sieci jak „LMAO” to po prostu nie jest sposób, w jaki chcesz prowadzić biznes. Bądź tutaj wytrawnym profesjonalistą i zawsze pracuj nad używaniem dobrej gramatyki zamiast slangu lub akronimów w swoich treściach.Nawet jeśli zajmujesz się marketingiem w świecie mobilnym, nadal musisz dbać o to, aby stale doskonalić swoje wysiłki poza tym obszarem. Pozwolenie na wygaśnięcie innych obszarów marketingu i zbytnie skupienie się na marketingu mobilnym zaszkodzi Twojej firmie, bez względu na to, jak dobrze radzi sobie Twój marketing mobilny. Użyj swojego kalendarza i listy zadań, aby przydzielić regularne czasy dla każdego rodzaju kampanii marketingowej.Powinieneś oferować jakiś rodzaj kuponu przynajmniej raz w tygodniu na jakiś rodzaj sprzedawanego produktu lub usługi, którą oferujesz. Niezależnie od tego, czy jest to bezpłatna aplikacja, e-book, 7-dniowy okres próbny na coś, czy nawet wyłączny dostęp do określonego obszaru witryny lub firmy, cotygodniowy prezent może zdziałać cuda.Jeśli prowadzisz lokalną firmę, taką jak restauracja, mały sklep lub jakąkolwiek inną lokalizację na żywo, upewnij się, że podkreślasz swoją lokalizację w marketingu mobilnym. Firmy takie jak te mają znacznie większą niszę rynkową, a ktoś, kto tylko przez chwilę huśta się w okolicy, może z przyjemnością zatrzymać się i coś przekąsić.Podsumowując, marketing artykułu to coś, co chciałbyś lepiej zrozumieć i zwykle brakuje ci czasu. Zgodnie z obietnicą, miejmy nadzieję, właśnie przeczytałeś niektóre z najlepszych dostępnych wskazówek, uporządkowanych w łatwym do odczytania formacie. Skorzystaj z porady eksperta i wykorzystaj ją na swoją korzyść.