Wyeliminuj żółty uśmiech i uzyskaj jasny biały uśmiech

0 Comments

Jeśli jesteś jedną z tysięcy osób, które mają przebarwione, żółte zęby i chcesz coś z tym zrobić, z przyjemnością dowiesz się, że wybielanie zębów jest łatwe, szybkie i bezbolesne.

Ten artykuł zawiera wiele prostych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć typowych błędów i sprawią, że wybielanie zębów będzie dla Ciebie bardzo łatwe.Aby efekty wybielania zębów trwały jak najdłużej, ogranicz spożycie ciemnych napojów, takich jak cola i kawa. Ponieważ większość zabiegów wybielania zębów usuwa warstwę szkliwa, zęby są bardziej niż kiedykolwiek podatne na przebarwienia, co sprawia, że ​​ważniejsze niż kiedykolwiek jest powstrzymanie się od oddawania się typowym winowajcom przebarwień, takim jak napoje gazowane, kawa i papierosy.Jeśli chcesz bielszych zębów, nie daj się zwieść różnym rodzajom dostępnych past do zębów. Pasta do zębów, która twierdzi, że wybiela zęby, jest często droższa niż zwykła pasta do zębów. Kiedy próbujesz usunąć przebarwienia z zębów, zwykła pasta do zębów działa równie dobrze i często jest tańsza niż pasta wybielająca.Upewnij się, że myjesz zęby i nitką dentystyczną codziennie po każdym posiłku. Nici dentystyczne i szczotkowanie zapobiega gromadzeniu się niechcianej płytki nazębnej, która również przebarwia zęby. Płytka nazębna to coś, czego chcesz uniknąć za wszelką cenę, a noszenie ze sobą nici dentystycznej może bardzo pomóc. Skupienie się na zębach może pomóc w zapobieganiu przebarwieniom i uszkodzeniom, zapewniając zdrowie przez długi czas.Kup produkt do wybielania zębów, który zawiera około 15% środka wybielającego. Za mało środków wybielających i produkt będzie nieskuteczny. Wyeliminuj żółty uśmiech i uzyskaj jasny biały uśmiech

Za dużo, a twoje usta mogą zostać podrażnione szorstką substancją chemiczną.

Wypróbuj produkt ze średniej półki; jeśli dobrze to tolerujesz i nie osiągasz dobrych wyników, przejdź do wyższej koncentracji.Jednym z najskuteczniejszych sposobów naturalnego wybielenia zębów jest użycie mieszanki soku z cytryny i soli. Możesz to wymyślić i trzymać w słoiku w swojej łazience i używać go kilka razy w tygodniu. Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać usta po zakończeniu, aby zapobiec uszkodzeniu przez kwasy w soku z cytryny.Elektryczne szczoteczki do zębów naprawdę pomogą Ci wygrać walkę z żółtymi zębami. Pulsujące szczoteczki skuteczniej eliminują płytkę nazębną niż tradycyjna szczoteczka, dzięki czemu Twoje zęby będą bielsze. Pomoże to również lepiej zwalczać zapalenie dziąseł i ubytki niż tradycyjna szczoteczka.Pij dużo wody, aby mieć bielsze zęby. Woda wypłucze zęby, a także zapobiegnie przywieraniu do nich plam. Dlatego warto wyrobić sobie nawyk picia wody, szczególnie w porze posiłku.Zjedzenie jabłka może sprawić, że Twoje zęby będą wyglądać na bielsze. Jabłka mają nieodłączną jakość ścierną, która może szybko i w naturalny sposób oczyścić zęby, bez negatywnego wpływu na ich szkliwo.Spożywaj owoce i warzywa pełne błonnika, aby naturalnie oczyścić zęby. Dobrymi przykładami są jabłka, ogórki, brokuły i marchewki. Jedz te produkty na surowo i upewnij się, że żułeś je naprawdę dobrze, ponieważ żucie pomaga im pracować nad szorowaniem zębów. Żuj po obu stronach ust, aby oczyścić wszystkie zęby.Ludzie, którzy skutecznie wybielają zęby, nie mogą wystarczająco podkreślić, o ile lepiej się ze sobą czują i jak bardzo wzrosła ich pewność siebie. Nie powinieneś pozwolić, aby twoje zęby przeszkadzały ci w cieszeniu się życiem. Zastosuj te proste wskazówki i metody, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty przy jak najmniejszym nakładzie czasu i wysiłku.