Gięcie blach Gniezno

Fusion Marek Ciepiela  > Biznes >  Gięcie blach Gniezno
0 Comments

Firma Laser-Prec może poszczycić się niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie gięcia blach na terenie Gniezna. Od początków istnienia naszej firmy, kierujemy się starannością i wysoką jakością wyrobu, co idzie w parze z krótkimi terminami realizacji i zadowoleniem naszych Klientów.

Precyzyjne gięcie blach w Gnieźnie

Każdy metal inaczej reaguje na przebieg gięcia blachy, dlatego każdy z nich powinien zostać potraktowany ostrożnie, zgodnie z jego właściwościami mechanicznymi i fizycznymi, aby uniknąć pęknięć.

Równie istotnymi, co precyzja wykonania, są wykorzystane narzędzia. W firmie Laser-Prec używamy najwyższej klasy narzędzi – nowoczesnych pras krawędziowych CNC, które dają możliwość gięcia blach o grubości od 0,5 do 8 mm (na krótszym odcinku do 10 mm) o długości gięcia do 3 m.

Co więcej, dysponujemy szerokim spektrum oprzyrządowania do krawędziowania bardziej złożonych kształtów blach, a także pakietem oprogramowania do projektowania i kontroli gięcia przed rozpoczęciem procesu. Komplet tych nowoczesnych rozwiązań wpływa na obniżenie materiałochłonności i energochłonności procesu produkcji, a co za tym idzie – obniżenie kosztów gięcia.

Dzięki naszej firmie, gięcie blach w Gnieźnie plasuje się na wysokim poziomie, a wykonane przez Laser-Prec realizacje mogą poszczycić się stuprocentową powtarzalnością kształtów. Jeśli szukasz precyzyjnego wykonawcy gięcia blach w Gnieźnie, firma Laser-Prec zaprasza do kontaktu.