Otwierające oczy informacje dotyczące Wordpress, których nigdy nie znałeś

Fusion Marek Ciepiela  > Blog >  Otwierające oczy informacje dotyczące WordPress, których nigdy nie znałeś
0 Comments

Biorąc pod uwagę ogromną popularność blogów w dzisiejszych czasach, nie powinno dziwić, że platforma znana jako WordPress zyskała wiele uwagi.

Ale, aby naprawdę dobrze wykorzystać WordPress, trzeba najpierw zdobyć trochę wiedzy na ten temat. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wiele o tym, jak ten produkt może Ci pomóc.Spraw, aby Twój motyw był aktualny w Twojej witrynie, aby przyciągnąć większy ruch. Przełącz się na nowy motyw, który podkreśla Twoje kolory i logo. Możesz także wybrać bardziej profesjonalny motyw, jeśli planujesz codziennie wyświetlać swoją witrynę dużej liczbie potencjalnych klientów.Upewnij się, że masz stronę docelową. Dzięki temu odwiedzający dotrą do określonej strony, zamiast kierować ich bezpośrednio do Twoich najnowszych postów. Strona docelowa pomoże Twojej witrynie nabrać autentyczności i sprawi, że będzie wyglądać nieco bardziej profesjonalnie, niż byłaby w innym przypadku.Zawsze aktualizuj WordPressa tak szybko, jak to możliwe. Hakerzy będą atakować WordPressa ze względu na dużą liczbę użytkowników. Aktualizowanie WordPressa, gdy tylko aktualizacje będą dostępne, może być jednym z najcenniejszych zadań związanych z bezpieczeństwem. Im dłużej czekasz na aktualizację, tym lepsza szansa dla hakerów na dostanie się do Twojej firmy.Używając różnych tagów dla tematów na swoim blogu, pamiętaj, że są one przeznaczone wyłącznie do wyszukiwania treści na blogu. Nie mogą być używane przez wyszukiwarki. Jeśli chcesz, aby Twoje strony można było przeszukiwać w Google, musisz zainstalować wtyczkę typu SEO, taką jak Headspace.Jeśli masz dużo komentarzy i innych treści, które nie dodają wartości, usuń je. Pomoże to zapewnić, że Twoja witryna pozostanie przyjazna dla użytkownika. Sprawdź Akismet, aby uzyskać świetny sposób na usuwanie spamu.Skorzystaj ze strony docelowej. Zamiast przechodzić bezpośrednio do aktualnych postów, użytkownicy najpierw przejdą przez tę stronę docelową. Możesz użyć tego z różnych powodów, czy to do promowania produktu, czy też promowania siebie. Otwierające oczy informacje dotyczące WordPress, których nigdy nie znałeś

Wiele motywów zawiera stronę docelową; jednak istnieją również opcje płatne.Upewnij się, że Twoja witryna WordPress ładuje się tak szybko, jak to możliwe dla odwiedzających.

Jest to niezbędne, ponieważ witryna, która ulega awarii lub trwa zbyt długo, zniechęci użytkowników do jej odwiedzania. Szybka strona wprawi w dobry nastrój Twoich użytkowników, którzy przychodzą na nią codziennie.Twój WordPress jest niczym bez wtyczek i na szczęście dla Ciebie jest z czego wybierać. Jednak bardzo ważne jest, aby zachować ostrożność podczas instalowania wtyczek i pamiętać, że nie są one jednorazowe. Możesz je odinstalować, ale w większości przypadków będą one nadal wpływać na zawartość i pozostawiać skróty.Nie używaj więcej instalacji wtyczek w WordPressie, niż potrzebujesz. Korzystanie z wtyczek jest fajne i przyjemne, ale im więcej zainstalujesz, tym więcej czasu zajmie użytkownikom wczytanie Twojej witryny. Strona będzie ładować się wolniej i wpłynąć na pozycję w wyszukiwarce. Witryny, które osiągają lepszą pozycję w rankingu.Jeśli jesteś nowy w WordPressie, jak najszybciej zapoznaj się z pulpitem nawigacyjnym swojej instalacji WordPress. Gdy pierwszy raz zobaczysz tę tablicę rozdzielczą, może się to wydawać zniechęcające, ale wystarczy trochę czasu, aby ją zdjąć. Nie bój się wpisywać kilku testowych postów i stron, aby zobaczyć, jak to działa.W dzisiejszych czasach blogerzy zawsze szukają sposobów, aby jak najlepiej wykorzystać swoje internetowe wysiłki. WordPress jest częścią skutecznej strategii dla wielu takich osób, pod warunkiem, że poświęcili czas, aby dowiedzieć się wszystkiego, co ma do zaoferowania. Mam nadzieję, że ten artykuł stanowi cenną podstawę wiedzy dla czytelników wszystkich pasm.