Sklep zaopatrzony w nasiona gatunku Mazar Dutch Passion

Fusion Marek Ciepiela  > Biznes >  Sklep zaopatrzony w nasiona gatunku Mazar Dutch Passion
0 Comments

Szeroka gama różnorakich odmian marihuany stanowi gratkę dla sympatyków na całym świecie.

Jako, że dokonywanie kupna nasion jest legalne również w naszym kraju ponieważ nie są one klasyfikowane jako substancje odurzające, można łatwo zamówić wiele z nich w sklepach działających właśnie w polsce. Ogromna ilość odmian powoduje, że marihuana dostarczyć może bardzo zróżnicowanych wrażeń osobom zajmujących się zarówno konsumpcją jak i także jej uprawą. Dzisiaj przyjrzymy się odmianie mazar dutch passion.

Sklep zaopatrzony w nasiona gatunku Mazar Dutch Passion

Nasiona uprawy Mazar Dutch Passion

Ta odmiana pochodzi od znanej firmy Dutch Passion i wywodzi się z lat 90. Roślina ta przedstawia bardzo korzystne właściwości z punktu widzenia jej przyszłej uprawy, za sprawą których można zapewnić sobie dorodne plony. Jest to odmiana solidna, mocna, dzięki czemu początkującemu amatorowi hodowli łatwiej będzie uchować się przed błędami torpedującymi jego wysiłki. Odmiana mazar dutch passion jest odmianą pochodzenia afgańskiego. Jej smak jest charakterystyczny, przedstawia on ziemisty aromat, wyrazisty i ostry, co naturalnie może być przedmiotem uwielbienia jak i rezerwy wykazywanej przez spożywających.

Jako, że w przypadku tej odmiany mamy do czynienia z mięsistymi liśćmi i zwartą strukturą, będziemy mogli spodziewać się korzystnej dawki odporności w procesie hodowli jaka ułatwi doprowadzenie go do satysfakcjonujących wyników. Należy jednak zwrócić tu także uwagę na to, że plony przedstawiane przez odmianę mazar dutch passion są wysokie, co trzeba wziąć pod uwagę planując przedsięwzięcia hodowlane.

Z racji tego, że mazar dutch passion zawiera pewną dawkę genetyki Skunk, jest to jedna z silniejszych odmian Indica. Charakterystyka smakowa obejmuje wiele różnych nut. Da się w niej wyczuć kadzidła i cytrusy. Odmiana mazar dutch passion to interesująca propozycja zarówno dla zwolenników kolekcjonerskiego podejścia do tematu nasion jak i osób myślących o hodowaniu własnych roślin. Zarówno dorodność plonów jak i walory aromatu zadowolą nawet wymagającego konesera.