Jak dobierać kabiny prysznicowe do małych łazienek

0 Comments

Małe kabiny prysznicowe, przykładowo z drzwiami rozsuwanymi, zaczynają się od szerokości 700 mm i są idealne do łazienki o ograniczonej przestrzeni.

Półokrągłe brodziki świetnie nadają się również do oszczędzania miejsca i stanowią alternatywę dla prostokątnych lub kwadratowych kabin narożnych. Zaokrąglony przód maksymalizuje powierzchnię podłogi, a przesuwane drzwi zapewniają łatwy dostęp do kabiny. Innym rozwiązaniem dla małej łazienki jest umieszczenie kabiny prysznicowej i brodzika między dwiema ścianami lub we wnęce, jeśli taką posiadasz. Możesz zdecydować się na drzwi prysznicowe na zawiasach, obrotowe, przesuwne lub składane. Jeśli jest mało miejsca w łazience do dyspozycji, wybierz raczej drzwi przesuwne lub składane podwójnie. Zakup kabiny prysznicowej w zestawie z brodzikiem oznacza, że nie musisz martwić się o osobny wybór brodzika i drzwi, a także zapewnia idealne dopasowanie. Jak dobierać kabiny prysznicowe do małych łazienek

Nowoczesne brodziki są lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe, a dzięki postępowi technologicznemu są też dużo bardziej smukłe w porównaniu z dawnymi.

Niektóre mają zaledwie kilka centymetrów wysokości, co zapewnia znacznie schludniejsze wykończenie łazienki. Jeśli musisz podnieść brodzik, aby umożliwić instalację hydrauliczną nad podłogą, możesz osobno kupić zestawy nóg i paneli. Kolejną zaletą zakupu kabiny z brodzikiem jest to, że można nieco zaoszczędzić, niż w przypadku decyzji o zakupie osobno tych elementów. Półokrągłe kabiny prysznicowe Białystok to idealny wybór, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w łazience. Jeśli chcesz uzyskać przejrzysty, bardziej nowoczesny wygląd łazienki, wybierz kabinę prysznicową bez ram. Idealne do zwiększenia poczucia przestrzeni, takie kabiny prysznicowe są łatwe w czyszczeniu i wyglądają naprawdę elegancko. Możesz wyposażyć łazienkę w drzwi prysznicowe z pasującym panelem bocznym lub szklanym parawanem do pomieszczeń kąpielowych, który można zamontować bezpośrednio na podłodze lub na niskim brodziku.